Home » Çıt Çıt » Çıt Çıt Saç Fiyatları

Çıt Çıt Saç Fiyatları

Çıt Çıt Fiyatları

100% doğal ham saçtan imal edilmiş olan çıt çıt saç ve postiş ürünlerimiz imalat ve toptan çıt çıt saç fiyatları ile garantili bir şekilde satılmaktadır.

 • Çıt Çıt Saç Fiyatları Doğal 8 Parça 225TL
 • Çıt Çıt Saç Fiyatları Karamel Rengi 8 Parça 275TL
 • Çıt Çıt Saç Fiyatları Platin Sarı 8 Parça 350TL

Garanti kapsamı: Saçın boyanabilir, fön, maşa gibi kuaför işlemlerine uygun gerçek insan saçı olduğuna dair bir garantidir.

SACH-S 90 Platin ÇIT ÇIT SAÇ KARAMEL RENGİ KOYU KARAMEL RENGİ ÇIT ÇIT SAÇ . ÇIT ÇIT FİYATLARI

Çıt Çıt Fiyatları, Çıt Çıt Saç FiyatlarıÇıt Çıt Fiyatları, Çıt Çıt Saç Fiyatları

17 comments

 1. merhaba siparişi nereden verebiliyoruz acaba???

 2. Merhaba Murat abi 🙂 ben bir tutam yani çok olmasada çıt çıt mavi saç istiyorum.sizde var mı? Yoksada nerelerde bulabilirim? Bir bilginiz var mı?

 3. mrblar murat bey, ben daha öncede yazdım ama şimdi bulamadım ne sorumu ne cevabı? 🙂 tekrar atıyım dedm uzun zamandır karamel kullandğm saçlarımı küllü sarı olarak değştrmek istiyorum yoğun renk açıcı ile küllü sarı boyayı karıştrp boyaaya bilrmiym riskli olurmu? yani yoğun renk açıcıyla boya karıştırılmı? bide çıtçıt saç siparişi werrsem ne kadr sürede elimde olur? (boyasız doğal saç istiyorum) şimdiden teşkkr ederm.. kolay gelsn..

 4. Murat bey merhaba, ben bankacı bir anneyim ,oğlum 13 yaşında ve kuaförlük mesleğine ilgi duyuyor,el becerisi de çok iyi. Akademinize göndermek istiyorum bu konuda ne yapmalıyız? Bilgi verirseniz çok sevinirim.Teşekkürler,saygılar.

 5. Burda belirttiğiniz çıtçıtlarda hep 8 parça var ben 6 parça kullanmak istiyorum karamel rengi 6 parça ne kadar acaba?

 6. ben çıt çıt saç alıcam buradan ama buradaki saçlar gerçekten doğall saç mı acaba birde kredi kartına ödeme var mı

 7. merhaba. Ben kendi saçlarımdan kahkül yaptırmak istiyorum, fiyatı ve kapıda ödeme hakkında bilgi alabilir miyim ?

 8. Merhaba Murat Bey, ben uzun zamandır saçlarımı uzatıyorum ve çıt çıt yaptırmak istiyorum. kendi saçımızdan çıt çıt yaptırmanın maliyetini 50 TL (8 adet) olarak belirtmişsiniz. Bu konuyla ilgili bir kaç sorum olacak:
  Benim yaklaşık 10 yıldır bekleyen saçlarım var. Yalnız bekleye bekleye bir kısmı biraz dolaşmış. Acaba bu bekleyen saçım çıt çıt yapılabilir mi?
  Ayrıca yapılabilirse 8 adet çıkması mümkün müdür?
  Yani bu çıt çıtların bir tanesi kaç cm uzunluğunda oluyor?
  Ayrıca gene kendi saçımdan istediğim model çıt çıt kahkül yaptırmam mümkün mü? fiyatı nedir?
  Saçları kargoyla gönderebileceğimizi söylemişsiniz. peki ödemeyi nasıl yapabilirim? Çok fazla soru sordum farkındayım. Şimdiden teşekkür ederim. hayırlı bayramlar:)

 9. saçlarım açık sarı ve röfleliydi daha sonra koyu renge boyatmak ıstedım kızıl yaptrdım fakat saclarım yandı sızce bu mumkunmu yoksa kuaforun hatasımı anlamıs degılım dunyam basıma yıkıldı sankı omzuma kadar kestırmek zorunda kaldım daha sonra koyu kahveye boyattım kızıllıklar bıraz bellı oldu ama bu rengınden hıc memnun degılım tekrar sarısın olmak ıstyrum ucları kopmaya baslamıstı saclarımın acaba ne kadar sure sonra sarıya donebılırım yada nasıl donebılırım yardımcı olurmusunuz . sacımdakı boya akmaya basladı sarılarım belırmeye basladı tekrardan ne yapmalıyım gerı donebılmek ıcın.

 10. Ben bir postis merkezinden cit cit sac aldım fakat zamanla tek tek dökülmeye basladi ne yapmam gerekiyor git gide seyreklesiyor:(

 11. Merhabalar.saclarım omuzumda bıraz da yıpranmıs dugunum yakın olduğu ıcın kaynak yerıne cıtcıt kullanmak ıstıyorum.cıtcıtla saclarım her modele gırer mı onu ogrenmek ıstıyordum.sonucta ozel bır gun bır sorun yasamak ıstemıyorum yardımcı olabılr mısınız?bir ricam daha olacak Gaziantep’te onerebılecegınız bır kuafor var mı acaba

Bir Cevap Yazın