Home » Mikro Kapsül Saç Kaynak

Mikro Kapsül Saç Kaynak

Mikro Kapsül Saç Kaynak Nedir?

Mikro kapsül saç kaynak saçlarınıza zarar vermeden ve  uzun süre saçlarınzıda belli olmadan kullanabileceğiniz yegane saç kaynak yöntemidir. . Mikro Kapsül Saç Kaynak uygulaması adını saçlarınıza takılan adı üstündeki mikro kapsüller ile mümkün olmaktadırlar. Bu uygulama Türkiyede sadece biz sach saç kaynak merkezinde uygulanmaktadır.

Mikro Kapsül Saç Kaynak
Mikro Kapsül Saç Kaynak

Mikro Kapsül Saç Kaynak Uygulamsının Avantajları

 

 1. Mikro Kapsül Saç Kaynak işleminde eklenen tutamların çok ince olması, mikro kapsül saç kaynakların sizin saçlarınız ile çok daha iyi homojen bir şekilde harmanlanmasını ve çok daha doğal bir görümün almasını sağlar.

 2. Mikro Kapsül Saç Kaynak işleminde eklenen küçük, şeffaf ve olan kapsüller eklendiklerinde saçlarınız ile aynı renk olurlar ve saçlarınızı topladığınızda dahi fark edilmezler.

 3.  Mikro Kapsül Saç Kaynaklar Uyurken başınıza batıp sizi rahatsız etmez ve yıkarken saçlarınızı fırçalarken kolaylıkla tarayabilirsiniz.

 4. Çok kısa saça kaynak dahi Mikro Kapsül Saç Kaynak işlemi ile doğal bir görünüm verilebilmekte ve her türlü saç tiplerine uygulanabilmektedir.

 5. Mikro Kapsül Saç Kaynak işlemi esnasında ve kaynak sonrasında herhangi bir acı veya ağrıya sebep olmaz.

 6. Mikro Kapsül Saç Kaynak kullanım süresince ve Mikro Kapsül Saç Kaynaklar saçlarınızdan çıkartılırken, saçlarınıza kesinlikle  bir zarar vermez.

 7. Saçlarınızın uzama hızına bağlı olarak Mikro Kapsül Saç Kaynakları 4 ila 7 ay arasında kullanabilirsiniz.

 8. Mikro Kapsül Saç Kaynak saçlarınız diplerden saç fırçası ile rahatlıkla fırçalanabilmektedir.

 9. Mikro Kapsül Saç Kaynak işlemini ile eklenecek saç tutamları çok ince ve hafif olduğundan başınızda çok fazla ağırlık hissetmezsiniz.

 10. Mikro Kapsül Saç Kaynak işlemini her türlü saç tipine rahatlıkla ve kolaylıkla uygulanabilmektedir.

 11. Mikro Kapsül Saç Kaynaklarda ek yerlerinde beyazlaşma, dökülme yada fırçalarken saç tellerinin dökülmesi gibi sorunlar kesinlikle yaşamazsınız.

 12. Mikro Kapsül Saç Kaynak işleminden sonra diğer klasik saç kaynaklar gibi doğal olmayan katlı bir görünüm olmaz, doğal homojen bütünlük içinde bir görünüm olur.

 13. Mikro Kapsül Saç Kaynak kendi doğal saçlarınızı dış etkenlerden korur ve daha çabuk ve kolay uzamasını sağlar. (Saçları kısa olupta uzatmak isteyenler için ideal bir istemdir.)

 14. Saç Kaynaklarınız belli olmasın diye sürekli fön, saç maşası ve diğer kuaförlük işlemleri yapmak zorunda kalmazsınız, Saçlarınızda sadece 1. sınıf premium saçlar ile kaynak yapmaktayız. Saç kaynak saçlarınızı yıkadıktan sonra da kendi saçlarınız gibi doğal görünümde olurlar.

 15. Daha önce kullandığınız saç kaynaklarıi postiş ve  çıt çıt saçlarınızı Mikro Kapsül Saç Kaynak tekniği ile takabiliriz.

Mikro Kapsül Saç Kaynak   İle Yapabileceklerimiz

 1. • Saçlarınızı dilediğiniz uzunluğa getirebiliriz.

 2. • Saçlarınızın hacmini arttırabiliriz.

 3. • Yanlış uygulamalar sonucu hasar gören saçlarınızı örtebiliriz.

 4. • Kendi saçlarınız zarar görmeden röfle, balyaj yada farklı tonlarda renk efektleri yaratabilirsiniz.

 5. • Saç stilinizi tamamen değiştirebilirsiniz.

Mikro Kapsül Saç Kaynak Kullanımı

 1. Mikro Kapsül Saç Kaynak  saçlarınıza istediğiniz  işlemi rahatlıkla uygulayabilirsiniz;
 2. • Mikro Kapsül Saç Kaynakların görünme riski olmadan toplayabilir,
 3. • Mikro Kapsül Saç Kaynaklara Fön, maşa, düzleştirici ile şekillendirebilir,
 4. • Boya, röfle, renk açma işlemlerini Mikro Kapsül Saç Kaynak saçlarınıza uygulayabilir,
 5. • Dilediğiniz bakım yağlarını, kremlerini, maskelerini uygulayabilir,
 6. • Denizde, havuzda, saunada, solaryumda, aklınıza gelebilecek her alanda Mikro Kapsül Saç Kaynakları rahatlıkla kullanabilirsiniz.
 7. • Mikro Kapsül Saç Kaynak saçlarınızın kullanımında herhangi bir özel bakıma ihtiyaç yoktur.
 8. • X-ray, MR gibi tıbbi işlemler için Mikro Kapsül Saç Kaynak sorundeğildir.

Mikro Kapsül Saç Kaynakların  Saçlardan Çıkartılışı

Mikro Kapsül Saç Kaynak kullanım süresi saçlarınızın doğal uzama hızına bağlıdır. Mikro Kapsül Saç Kaynak saçları kendi saçlarınız ayda 0.5-1cm kadar uzadığından dolayı 4-7 ay kadar süre içinde Mikro Kapsül Saç Kaynaklar aşağıya doğru inecekler.  Mikro Kapsül Saç Kaynak çıkartılma zamanı geldiğinde özel Mikro Kapsül Saç Kaynak sökücü solüsyonu ile saçlarınızdan kolayca ve rahatlıkla çıkartılmaktadır. Mikro Kapsül Saç Kaynak saçların sökülme işlemi esnasında saç diplerinizde herhangi bir acı hissetmezsiniz ve kendi doğal saçlarınız zarar görmezler.
Bizim yaptığımız saç kaynak işleminde eklenen tutamlar çok ince olduğu için kaynaklarınız çıkartıldıktan sonra saçlarınızın dinlendirilmesine de gerek yoktur. Daha önce kullandığınız saçlarınız ile tekrar kaynak yapabilmekteyiz.

Mikro Kapsül Saç Kaynak
Mikro Kapsül Saç Kaynak

Mikro Kapsül Saç Kaynak (30) Mikro Kapsül Saç Kaynak (29) Mikro Kapsül Saç Kaynak (28) Mikro Kapsül Saç Kaynak (27) Mikro Kapsül Saç Kaynak (26) Mikro Kapsül Saç Kaynak (25) Mikro Kapsül Saç Kaynak (24) Mikro Kapsül Saç Kaynak (23) Mikro Kapsül Saç Kaynak (5)

Mikro Kapsül Saç Kaynak
Mikro Kapsül Saç Kaynak

Mikro Kapsül Saç Kaynak (15) Mikro Kapsül Saç Kaynak (6) Mikro Kapsül Saç Kaynak (7) Mikro Kapsül Saç Kaynak (8) Mikro Kapsül Saç Kaynak (9) Mikro Kapsül Saç Kaynak (10) Mikro Kapsül Saç Kaynak (11) Mikro Kapsül Saç Kaynak (12) Mikro Kapsül Saç Kaynak (13) Mikro Kapsül Saç Kaynak (22) Mikro Kapsül Saç Kaynak (21) Mikro Kapsül Saç Kaynak (20) Mikro Kapsül Saç Kaynak (19) Mikro Kapsül Saç Kaynak (18) Mikro Kapsül Saç Kaynak (17) Mikro Kapsül Saç Kaynak (16)

Mikro Kapsül Saç Kaynak
Mikro Kapsül Saç Kaynak

Mikro Kapsül Saç Kaynak (1) Mikro Kapsül Saç Kaynak (2) Mikro Kapsül Saç Kaynak (3)

Mikro Kapsül Saç Kaynak
Mikro Kapsül Saç Kaynak

5 comments

 1. Merhaba,
  Ben kayseride yaşıyorum.mikro kapsül saç kaynağı yaptrmayı düşünüyorum.Farklı şehirlere hizmet ulaştırabiliyor musunuz? Veya burda eğitim verip referans olabileceğiniz kuaförler var mı?

 2. merhaba Murat bey, benim saçlarım boyalı dalgalı ve uc kısımları hafif yıpranmış durumda.mikro kaynak yaptırmak istiyorum.kökten en uzun uca 50 cm saçlarım kısa degil.hafif bir kat var yuzumu cerceveliyor.cok cok uzun istemiyorum fotodaki hanimefendininkinden yaklaşık 7-8 cm kısasını düşünüyorum ve sadece alt kısımlara uygulamak mümkün müdür? bedeli nedir?

 3. Merhaba.ben Turkmenistandan.ben mickro kapsul sac kainak yapmayi ogremek istiyorum,bu konuda bana yardimci olabelirmisiniz?bu is icin istambulda kurs varmidir eger varsa gelip kursa katilmak istiyorum.lutfen bana yardimci olun.tesekurler

Bir Cevap Yazın