Home » Saç Kaynak

Saç Kaynak

Sach ® Saç Kaynak Merkezi olarak biz sadece Sach ®  markasına bize özel saç kaynak teknikleri ve saç kaynak malzemeleri ile 1988 yılından beri eşsiz tecrübemiz ile saç kaynakları yapmaktayız. Sach ® Saç Kaynak Merkezi olarak sadece yıllardır uyguladığımız, rahatlığından ve kalitesinden, sonuçlarından ve sağlıklı olduğundan emin olduğumuz saç kaynak yöntemleri uygulamaktayız.

Saç Kaynağı

Sach ® Saç Kaynak Merkezi olarak şimdiye kadar hiçbir kuaföre saç kaynak eğitimi ve mikro saç kaynak makinesi vermedik ve bizim dışımızda “mikro saç kaynak” gibi isimlerle tanıtılan uygulamalar ile bizim yapmakta olduğumuz mikro saç kaynak tekniklerinin hiçbir ilgisi yoktur. Mikro saç kaynak adı altında yapılan uygulamalar ile saç kaynak mağduru olmamak için lütfen taklitlerimize karşı çok dikkatli olunuz.
En iyi saç kaynak sistemleri içerisinde bulunan mikro saç kaynak uygulamaları kendi içinde üç farklı mikro saç kaynak yöntemleri mevcuttur. Mikro saç kaynağının kalitesi ve mikro saç kaynakların kullanım süresi boyunca saçlarınızın sağlığı ve kendinizi rahat hissetmeniz bakımından çok önemli olacaktır. Saç kaynak yaptırmadan önce saçlarınıza hangi saç kaynak yöntemi uygun ve nasıl bir tasarım yapılması gerekiyor.
Saç kaynak uzmanımız Murat Kolukırık ile görüşerek ve saç kaynak merkezimize gelerek saçlarınıza demo olarak bir iki adet mikro saç kaynak taktırarak bir süre kullanın, yıkayın, fön çektirin ve yakından görüp bilgi aldıktansonra karar veriniz. Saçlarınıza kaynak yapmak için bizim acelemiz yok; doğru kararı alıp yaptıracağınız kaynakların içinize sinmesi çok önemli.
Sach ® Saç Kaynak Merkezi olarak Bizim yapmakta olduğumuz mikro saç kaynak işlemleri, Dünya üzerindeki saç kaynak endüstrisindeki en son saç kaynak tekniklerdendir. Dünya üzerinde saç kaynak alanında 2007 yılından beri uygulanmakta olan mikro saç kaynak teknikleri mikro tutamlar halinde eklenen saç kaynakları çok özel bir mikro saç kaynak tekniğidir.
Mikro saç kaynak transparan kapsül granüllerinin özel saç kaynak makinesi yardımı ile ısı yöntemi ile eritilerek saçlarınıza tutturulması esasına dayanır. Mikro saç kaynak uygulayan kişi ve yaptıran kişi için sabır gerektiren bir uygulamadır. Mikro saç kaynak uygulamasında saçlarınıza eklenen tutamlar ne kadar ince ve hafif olursa, saç kaynağının kullanımı o derece kullanışlı ve sağlıklı olur. Eklenen saç tutamları diğer saç kaynak uygulamalarında eklenen saç tamlarından ortalama 3- 4 kat daha ince mikro tutamlar halindedir.

Saç Kaynak

Mikro saç kaynak sistem için, Avrupalı uzmanlar tarafından, nano teknoloji kullanılarak üretilmiştir. bu sayede mikro saç kaynaklarınızı çok uzun süre kullanılır.
Sach ® Saç Kaynak Merkezi sadece 1. kalite saç kaynak sistemleri kullanmaktadır. Bu eşsiz saç uzatma teknolojisinden çok önceleri yalnızca Hollywood yıldızları, fotomodeller ve ünlü isimler faydalanabiliyordu. Ancak  Sach ® Saç Kaynak Merkezi mikro saç kaynak sistemlerini kullanabilmeniz için sizlere sunmaktadır. Sach ® Saç Kaynak Merkezi tarafından uygulanan Mikro Saç Kaynak Sistemleri, saçlarınızın hacmini arttırmak dolgunlaştırmak, saçlarınızı uzatmak, , ya da saçlarınızın aralarına balyaj, röfle gibi farklı renk yansılamaları katmak için en iyi saç kaynak be en kaliteli ve güvenli yöntemdir.

Sach ® Saç Kaynak Merkezinin Uygulamış Olduğu Mikro Saç Kaynak Yöntemlerinin Türkiye’de Bir Benzeri Yoktur.

 

Saç kaynağı uygulamaları saçlarını uzatmak isteyipte bir türlü uzatamayan yada farklı sebeblerden dolayı saçlarını uzatmakta güçlük çeken kişiler için uygun bir sistemdir. Biz uzun saçlara sahip olmak isteyen müşterilerimize uyguladığımız saç kaynak uygulamalarında sadece 1. sınıf saç ve işçilik sunarız.  Saç Kaynak sistemlerinde kuallandığımız saçlar 1. sınıf doğal gerçek insan saçı AAA Grade Remy Saç olarak adlandırılır.

Saç Kaynak genel olarak kullanıcının saçına ilave saç tutamlarının eklenmesi işlemine denir.  Saç Kaynak çeşitleri ve yöntemleri kendi içlerinde ayrılmaktadır.  Saça yapıştırma yöntemi uygulanarak yapılan saç kaynakları, saça sıkıştırma yöntemi uygulanarak yapıulan saç kaynakları, Saça örgü yada bağlama işlemi yapılarak uygulanan saç kaynak yöntemtemleri vardır.

Saç Kaynak Çeşitleri

Saça Sıkıştırma yöntemi uygulanarak yapılan Saç Kaynakları

 • Halka Kaynak

 • Tube Saç Kaynak

 • Boncuk Kaynak

 • Loop Sistem Saç Kaynak

Saça Yapıştırma yöntemi ile uygulanan Saç Kaynakları

 • Mikro Kaynak Saç
 • Keratin Saç Kaynağı

 • Silikon Saç Kaynak

 • Mikro Bant Saç Kaynağı

 • Lazer Saç Kaynak

 • Ultra Sonic Saç Kaynağı

 • Tube Keratin Saç Kaynak

Saç kaynak ile ilgili sormak istediğini her şeyi sayfa altına yorum yazarak sorabilirsiniz.

14 comments

 1. neslisah ozgan

  Merhaba..
  Murat bey en uygun saç kaynağınız hangisi acaba ..
  Yaptırmayı düşünüyorum.?

 2. neslisah ozgan

  Merhaba,
  Murat bey acaba şişli tarafın’da bir yeriniz var mı?
  Yada buraya yakın?

 3. meraba
  saçıma kaynak yaptrmak istiyorm fakt çevremdeki bi kaç arkadşm kaynaqın zararLı oLduqunu ve saçı döktüqünü söyLedi doqru mu??

 4. merhaba büşra ben. bir şey sormak istiyorum kaynaklarla ilgili . benim saçım şuan 6-7 cm falan .kıvırcık bir saçım var. kaynak yaptırmak istiyorum ama hangisini yaptırıcağımı bilmiyorum bir de daha kısa sanırım saçlarım kaynak yaptırmak için.şunu düşündüm boncuk kaynak yaptırsam mesela onlar batmaz mı kafama uyurken filan ne biliyim. mikro jel kaynak diye bir şey çıkmış. o nasıl olur onu da bilemiyorum.bir de siz kuaförsünüz bana herhangi bir şey önerebilir misiniz saçlarım daha hızlı uzasın diye. ben aktara sordum yılan yağı duydum ayrıca yakın çevrem de yılan yağı önerdi.sizce en etkili şey nedir ? ne yapmalıyım bu konularda bir de saç kaynağı konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim.(:

 5. Merhaba,
  Günlük hayatta rahatça kullanıp şekillendirebileceğim bir saç kaynağı istiyorum saçıma.
  Saçım şu an boyun hizamda. Bir kaç arkadaşımda gördüm topladıklarında veya salıkken saçlarında saç kaynak yerleri belli oluyor
  Saç kaynak yerleri belli olmadan yapabileceğiniz saç kaynak modeli hangisi ve saç kaynak fiyatı rica edebilir miyim? Şimdiden teşekkürler.

  • Nergis hanım, saç kaynağı işlemi yapılırken saçların etrafında saçlarınızı topladığınızda saç kaynak ek yerlerinin gözükmemesi için bırakılması gereken bir alan var var, bu alana çerçeve diyoruz. Saç kaynağı yapıalacak yerlerin dışında kalan bu alana taştığında saç kaynakları ve ek yerleri hangi sistem ” Mikro Kaynak, Boncuk Kaynak, Keratin Kaynak, Halka Kaynak, Brezilya Düğümü Saçkaynağı, Mikro Bant Saç Kaynağı, Örgü Tress Saç Kaynak ” hepisnde belli olur. Farkat saç etrafında bırakılması gereken alan genişliği ve yeri doğru seçilirse saç kaynağının ek yerleri belli olmaz.
   Saç Kaynak Fiyatları

 6. Merhaba benim saçlarım küt ve saçımın rengi kahve annemin saçlarını kullanarak boncuk kaynak veya keratin kaynak yaptırmak istiyorum. Günlük rahat kullanacağım tarama yıkama fön çekebileceğim saç kaynak istiyorum annemin saçı 50 ve ya 60 cm doğal benimki boya işlemden sonra röfle istiyorum bana bu konuda bilgi ve fiyat verir misiniz? Teşekkürler.

Bir Cevap Yazın